ב.ברב בע"מ עבודות מתכת ומנופים. שדרות אח''י אילת 42 קרית חיים. טלפקס:04-8415169
 
אודות החברה
   
  דף הבית
אודות החברה
יצירת קשר
פרויקטים
נתונים טכניים
 
 
 

פרופיל החברה

חברת ב.ברב בע"מ נוסדה בחיפה בשנת 1979 על ידי בנימין ברב ופועלת כחברה משפחתית.
החברה החלה את דרכה כחברה קבלנית בתחום המתכת והשתלבה בענף תוך התרחבות לתחומים נוספים.
בשנות ה-80, עם גידול בהיקפי העבודה, החלה החברה להתמחות בתחום התקנה והרכבה של מכונות תעשייתיות כבדות, בעיקר בתעשייה הפטרוכימית במפרץ חיפה. בשנות ה-90, התרחבה החברה לתחום עבודות מנופים.
בשנים האחרונות חברתנו עוסקת בעיקר בביצוע עבודות התקנה ואחזקה של ציוד אלקטרומכני, משאבות, מדחסים וטורבינות, ועבודות הצבה של ציוד נייח, מיכלים, מחליפי חום ומגדלים. בנוסף, אנו עוסקים באחזקה שוטפת של ציוד סובב, ביצוע שיוורים, החלפת אטמים מכאניים ושיפוץ משאבות.
בתחום האחזקה אנו מבצעים שיפוצים במתקני ייצור, שיפוץ מחליפי חום, החלפת מגשים במגדלים, שיפוץ ובדיקת מצנני אוויר, ניקוי מיכלים, עבודות ניקוי כימי ופסיבציה, תוך עמידה בלוח זמנים קצר.
אנו מספקים שירותי מנופים ומלגזות להרמה ושינוע של מטענים כבדים, באפשרותנו לבצע עבודות הרכבה מסובכות של ציודים במתקנים חיים.
 

הנהלה

מנכ"ל: בני ברב
סמנכ"לית: שרה ברב
מנהל-מהנדס ביצוע ואחראי מחלקת הרמות ומנופים: יואב ברב
מנהל-מהנדס ביצוע וממונה בטיחות: אבישי ברב
מהנדסת איכות סביבה: חגית ברב
 

הצוות

חברת ב.ברב בע"מ מעסיקה כ-30 עובדים מנהלי עבודה ובעלי מקצוע לביצוע המשימות הנדרשות, ברשותנו רתכים לביצוע עבודות ריתוך שונות, מכונאים לביצוע עבודות אחזקה של ציוד סובב פילוסים ושיוורים, מסגרים המתמחים בהתקנת ציודים וקונסטרוקציות.
הצוותים מצוידים בכל כלי העבודה החיוניים להשגת איכות מקסימאלית תוך שמירה על בטיחות ואיכות הסביבה.
 

הציוד

ברשותנו ארבעה מנופים בעלי כושר הרמה של 35 עד 100 טון, שתי מלגזות טלסקופיות ייחודיות בעלות כושר הרמה ונסיעה של 7 טון, מלגזה תרנית בעלת כושר הרמה של 6 טון, שתי מלגזות טלסקופיות בעלות כושר הרמה של 4 טון, מכונה הידראולית לשליפה והכנסת אגדים של מחליפי חום עד למשקל של 30 טון, אביזרי הרמה ושינוע ייעודיים, מכשירי פילוס ומדידה מדוייקים.
 

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2005 ב.ברב בע"מ